Şirket Profili

Ege Eloksal 1976 yılında 1.Sanayi sitesinde kurulduğunda bünyesinde ilk olarak eloksal, nikel ve krom kaplama prosesleri yer almıştır. Gerek müşteri sayımızın artması gerekse ürün çeşitliliğinin çoğalması ile 1980 yılı sonrası Pınarbaşı tesisimizde ve 1996 yılı sonrası A.O.S.B Çiğli tesislerinde hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ise 7000 m2’lik kapalı alanı ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ege Eloksal 30 yılı aşan çalışma hayatı boyunca edindiği bilgi ve tecrübe ile kaliteyi ön plana çıkarmış ve ilke edinmiştir. Yatırımlarını da bu ilke doğrultusunda belirleyerek; öncelikle üretim makine ve teçhizatının modernizasyonuyla başlayıp, soğutma ve ısıtma sistemleri, kaplama kalitesi ölçüm cihazları ve laboratuvar koşulları her geçen gün geliştirilmiştir. Böylelikle bünyesinde her aşamada teste tabi tutulan ürünlerle beraber bir Ege Eloksal standardizasyonu oluşturulmuştur.

Çalışma hayatımız boyunca edindiğimiz bilgi ve deneyim gösteriyor ki; sanayi kuruluşlarının teknolojik gelişmelere ve piyasa sistemlerine kapılarını kapatarak ayakta kalabilmeleri mümkün değildir. Bu nedenle Ege Eloksal her geçen gün çalışmalarını geliştirip dünyanın tercih ettiği kaplama türlerini proseslerine eklemiştir. Şuan ki Kemalpaşa tesisinde robotik kontrollü, tam otomotik kaplama hatlarıyla ve üstün test cihazlarıyla müşterilerinin yüzey işlemle ilgili her türlü beklentisini sonuna kadar karşılamakta ve müşterilerine sonsuz destek sunmaktadır.

 

 

Bizler çözüm ortağınız olarak varız..

Çalışma hayatınızda ki üstün başarıların devam etmesi dileği ile..

Hüseyin Engin

HİZMETLERİMİZ Hizmet ve Ürün Görsellerimiz

HAKKIMIZDA

Ege Eloksal 1976 yılında 1.Sanayi sitesinde kurulduğunda bünyesinde ilk olarak eloksal, nikel ve krom kaplama prosesleri yer almıştır. Gerek müşteri sayımızın artması gerekse ürün çeşitliliğinin çoğalması ile 1980 yılı sonrası Pınarbaşı tesisimizde ve 1996 yılı sonrası A.O.S.B Çiğli tesislerinde hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ise 7000 m2’lik kapalı alanı ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

İLETİŞİM

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

0(232) 877 23 71

info@egeeloksal.com