Toz ve Yaş Boyama

Toz Boyama

Toz Boya elektrostatik güç ile çalışan tabancalar sayesinde tatbik edilir ve ilgili fırınlama koşullarında pişirilir.

İçerisinde sıvı olmayan, metal veya diğer iletken yüzeylere uygulanan, solvent içermeyen boyalardır. Metal mobilyalar, pencere çerçeveleri, radyatörler, borular, otomotiv parçaları, bilgisayarlara elektrostatik toz boya uygulanabilmektedir. Parçanın kullanılacağı ortam koşullarına ve istenen dayanıklılığa özel olarak alt kaplama uygulamaları ile boyadan beklenen performansın karşılanması hedeflenmektedir.

Aynı parça üzerinde bölgesel kaplanması istediğiniz veya kaplanmasını istemediğiniz her yüzeye özel maskeleme çözümleri sunabilmekteyiz.

Projenize ait detaylarla birlikte, tarafımızdan uygulamaya yönelik detaylı bilgi alabilirsiniz.

 tozboya

 

Yaş Boyama

Daldırma veya püskürtme sistemde uygulanan yaş boya çeşitleri müşterimizin talep ettiği standartlara ve beklenen test performanslarına uygun olarak; kumlama, astar, astar üzeri yaş boya ve fosfat üzeri yaş boya, kataforez üzerine yaş boya gibi çeşitlerde uygulamalar yapılabilmektedir.

Talep edilen uygulama çeşidine göre boyanın gösterdiği kalite performansı değişmektedir.

Aynı parça üzerinde bölgesel kaplanması istediğiniz veya kaplanmasını istemediğiniz her yüzeye özel maskeleme çözümleri sunabilmekteyiz.

Projenize ait detaylarla birlikte, tarafımızdan uygulamaya yönelik detaylı bilgi alabilirsiniz.

01

HİZMETLERİMİZ Hizmet ve Ürün Görsellerimiz

HAKKIMIZDA

Ege Eloksal 1976 yılında 1.Sanayi sitesinde kurulduğunda bünyesinde ilk olarak eloksal, nikel ve krom kaplama prosesleri yer almıştır. Gerek müşteri sayımızın artması gerekse ürün çeşitliliğinin çoğalması ile 1980 yılı sonrası Pınarbaşı tesisimizde ve 1996 yılı sonrası A.O.S.B Çiğli tesislerinde hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ise 7000 m2’lik kapalı alanı ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

İLETİŞİM

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

0(232) 877 23 71

info@egeeloksal.com