Asitli Çinko

Asitli çinko kaplama parlaklığı ve homojenliği ile göz alıcı niteliklerde kaplamalar ortaya çıkarmaktadır. Çelik ve döküm parçalar kolaylıkla kaplanabilmektedir. Parlak, yumuşak ve düzgün kaplama yüzeyleri elde edilir. Pasivasyon işlemi sayesinde sarı, siyah, mavi, haki yeşil renklerde ve  korozyon direnci yüksek kaplamalar elde edilir.Alt tabakalar için çok iyi bir koruyucudur.

Çinko kaplamalar otomotiv endüstrisi başta olmak üzere inşaat endüstrisi, bağlantı elemanları baskı endüstrisi, elektronik, makine endüstrisi gibi birçok sektörde tercih edilmektedir.

HİZMETLERİMİZ Hizmet ve Ürün Görsellerimiz

HAKKIMIZDA

Ege Eloksal 1976 yılında 1.Sanayi sitesinde kurulduğunda bünyesinde ilk olarak eloksal, nikel ve krom kaplama prosesleri yer almıştır. Gerek müşteri sayımızın artması gerekse ürün çeşitliliğinin çoğalması ile 1980 yılı sonrası Pınarbaşı tesisimizde ve 1996 yılı sonrası A.O.S.B Çiğli tesislerinde hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ise 7000 m2’lik kapalı alanı ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

İLETİŞİM

Kemalpaşa OSB Mahallesi 21.Sokak No:14 Ulucak / KEMALPAŞA - İZMİR

0(232) 877 23 71

info@egeeloksal.com